عکس - اقتصادی
اقتصادی
قیمت دلار در باز ارز امروز هم به روند کاهشی خود ادامه داد.
مراسم گرامیداشت روز بسیج کارگری، صبح امروز با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارخانه محورسازان ایران خودرو برگزار شد.
با نزدیک شدن به سال جدید، جنب و جوش برای انجام خرید‌های شب عید افزایش یافته و مردم تلاش می‌کنند با خرید ملزومات ایام عید و مهمانی‌ها به استقبال بهار بروند. همین موضوع باعث شده پس از ماه‌ها بازار تا حدی از رکود خارج شود و با برگزاری فروشگاه‌های بهاره و نمایشگاه‌های عرضه مستقیم که نسبتاً با قیمت پایین‌تری محصولات را به فروش می‌رسانند بسیاری از مردم ترجیح دهند اقلام مورد نیاز خود را از این بازار‌ها تهیه کنند. البته با این وجود باز هم میتوان گفت همین قیمت‌ها نیز خارج از توان بخشی از مردم است.
قیمت مرغ طی چند هفته گذشته با سرعت تندی رو به بالا حرکت می‌کند و هیچ تدبير کارساز دولتی هم برای متعادل‌سازی نرخ بازار ديده نمي‌شود، در حالی که ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب گوشت مرغ را کیلویی ۹۸۰۰ تومان اعلام کرده، اما قیمت مرغ امروز در بازار به بالای ۱۳ هزار تومان رسید. در كل بررسی قیمتها نشان می‌دهد، گوشت قرمز و سفید در آذر ماه امسال نسبت به آذر 96 بالغ بر 60 درصد گران شده،‌ همچنین این میزان افزایش برای ماهی‌ها و صدف‌داران 78.4 درصد است.
روزنامه جوان به بهانه سالگرد تأسيس قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبيا(ص) با دكتر سعيد محمد فرمانده جديد اين قرارگاه گفت‌وگويي اختصاصي در رابطه با فعاليت هاي عمراني و محروميت زدايي آن انجام داده‌ است كه مشروح آن را مي ‌توانيد در روزنامه و سايت جوان آنلاين بخوانيد.
بازار ارز از بعدازظهر دوشنبه شاهد رفت و آمد افرادی است که این روزها برای حفظ دارایی خود دلار خریده اند، فارغ از اینکه آنقدرها هم این بازار قابل اطمینان نبوده و مشخص نیست که دلارهای خریداری شده آنها بتواند سود منطقی برایشان به ارمغان آورد.