سرویس ورزشی جوان آنلاین: نتایج انفرادی بدست آمده در ۱۵ ماده برگزار شده:
۵۰۰۰ متر پیاده روی
نفر اول: ابراهیم رحیمیان از استان تهران
نفر دوم: محمود آرین نژاد از استان مرکزی
نفر سوم: علیرضا فرزان پور از استان مرکزی
دو ۱۰۰ متر
نفر اول: سجاد زارعی از استان لرستان
نفر دوم: علی غلام شاهی از استان خراسان رضوی
نفر سوم: مسعود بهرامی از استان هرمزگان
دو ۲۰۰ متر
مقام اول: میلاد سروندی از استان لرستان
مقام دوم: سجاد زارعی از استان لرستان
مقام سوم: علی غلام شاهی از استان خراسان رضوی
دو ۴۰۰ متر
مقام اول: میلاد سروندی از استان لرستان
مقام دوم:سهند توانایی از استان کردستان
مقام سوم:امید نجف پور از استان آذربایجان شرقی
دو ۸۰۰ متر
مقام اول: صادق مظاهری از استان آذربایجان غربی
مقام دوم: میلاد فرهادی از استان کردستان
مقام سوم: جواد مزیدی از استان بوشهر
دو ۱۵۰۰ متر
مقام اول: محمد باقری از استان لرستان
مقام دوم: جواد مزیدی از استان بوشهر
مقام سوم: رحیم دیبایی از استان آذربایجان شرقی
دو ۵۰۰۰ متر
مقام اول: جواد علیزاده از استان آذربایجان شرقی
مقام دوم: رحیم دیبایی از استان آذربایجان شرقی
مقام سوم:محمد فرجی از استان خراسان رضوی
دو ۱۱۰ متر با مانع
مقام اول: مسلم شیرزادی از استان قزوین
مقام دوم:اکبر خدایاری از استان اردبیل
مقام سوم: محمد احمدی از استان سمنان
دو ۴۰۰ متر با مانع
مقام اول: مهدی اسدپور از استان اردبیل
مقام دوم: ریبواد مرادپور از استان کردستان
مقام سوم:سجاد اردشیری از استان خراسان رضوی
پرش ارتفاع
مقام اول: امین حسین زاده رهبر از استان بوشهر
مقام دوم:مصطفی علیزاده از استان مازندران
مقام سوم: میثم عبدالله پور از استان قزوین
پرش طول
مقام اول: میثم عبدالله پور از استان قزوین
مقام دوم:روح اله سهرابی از استان قزوین
مقام سوم: اکبر خدایاری از استان اربیل
پرش سه گام
مقام اول: روح اله سهرابی از استان قزوین
مقام دوم: باران وهرام از استان گلستان
مقام سوم: اکبر دوستانی از استان تهران
پرتاب وزنه
مقام اول: مهدی صابری از استان اصفهان
مقام دوم:عارف نجفی از استان تهران
مقام سوم: امیر حسین خمسه از استان قزوین
پرتاب نیزه
مقام اول: یونس یوسف وند از استان البرز
مقام دوم: صادق خادمی از استان کهکیلویه و بویر احمد
مقام سوم:علی رمضانی از استان اصفهان
پرتاب دیسک
مقام اول: علی شیریان از استان چهارمحال بختیاری
مقام دوم: داود ملک پور از استان چهارمحال بختیاری
مقام سوم: مهدی صابری از استان اصفهان
نتایج تیمی:
مقام اول: استان قزوین با کسب ۳۸ امتیاز
مقام دوم: استان لرستان با کسب ۳۶ امتیاز
مقام سوم: استان بوشهر با کسب ۳۱ امتیاز
در مراسم اهدای مدال و احکام قهرمانی نفرات و تیمهای برتر این دوره از مسابقات خانم مهندس رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، حسن حمیدی رئیس هیات ورزش کارگری استان تهران، علی سلطانپور مسئول کمیته امور استانها و انجمن ها، مبین بهداد مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، محمد علی غربی سرپرست انجمن دو و میدانی کارگران کشور، مجید محمدی دبیر هیات ورزش کارگری استان تهران، سید حسن موسوی دبیر انجمن دو و میدانی کارگران کشور و دیگر مسئولان برگزاری مسابقات حضور داشتند.