فرهنگ‌و‌هنر - اخبار كلی
اخبار كلی
در نشست انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان مطرح شد
نادر طالب‌زاده در نشست انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در خصوص بازداشت غیرقانونی خانم مرضیه هاشمی، خبرنگار و گزارشگر شبکه ماهواره‌ای پرس‌تی‌وی توسط اف‌بی‌آی در امریکا گفت که بازداشت خانم هاشمی نتیجه مستقیم زورگویی امریکا است.
محمد خزاعی، دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت:
جشنواره سینمای مقاومت بعد از حضور فعال در کشور لبنان قرار است اواخر فروردین ماه سال آینده در دمشق پایتخت سوریه نیز حضور داشته باشد.
نزدیک به یک دهه قبل وقتی سیف‌الله داد بنا داشت شرایط بزرگداشت نیکی کریمی در جشنواره فجر را فراهم آورد این خود کریمی بود که در احترام به ده‌ها بازیگر زن پیشکسوت از برگزاری بزرگداشت انصراف داد و تحسین خیلی‌ها را موجب شد.
سعید صادقی عکاس دفاع مقدس تصمیم دارد در مجموعه عکس جدیدش سراغ رزمندگانی برود که در دوران دفاع مقدس از آن‌ها عکاسی کرده بود.
مجلس به دنبال ممنوعیت تبلیغ کنکور در صداوسیما
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در حال تهیه طرحی است که در صورت تصویب، تبلیغ مؤسسات کنکور در صداوسیما ممنوع خواهد شد.
سازمان سینمایی در مقابل خواسته عمومی مبارزه با پولشویی در سینما ساکت نباشد
دو سال بعد از دستگیری محمد امامی با پیش کشیده شدن نتایج تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، بار دیگر پای این سرمایه‌گذار جنجالی و حاشیه‌دار سینما به رسانه‌ها باز شد.
با شرکت اقشار مختلف فرهنگی و کارکنان معاونت برون مرزی صداوسیما
جمعی از کارمندان معاونت برون مرزی رسانه ملی با تجمع مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران خواستار آزادی مرضیه هاشمی، خبرنگار پرس تی وی شدند و در پایان این تجمع، بیانه‌ای قرائت شد که توسط پیمان جبلی، رئیس شبکه پرس تی وی و معاون برون مرزی صدا و سیما، تقدیم دفتر سازمان ملل شد.
نُهمین آلبوم رسمی احسان خواجه امیری با ۱۰ قطعه به نام‌های «شهر دیوونه»، «ترکم کرد»، «غریبه»، «لب تر کن»، «تو بارون»، «با دلم»، «میرم»، «وقتی می‌خندی»، «خلاصم کن» و «صحنه» روانه بازار موسیقی کشور شده است.
دومین اجلاسیه سراسری استادان شبکه تربیتی صالحین بسیج امروز در مشهد مقدس آغاز به کار می‌کند. قرار است در این اجلاسیه استادان و قشر‌های مختلف بسیج درخصوص مسائل مختلف با هم به تبادل‌نظر بپردازند.
تلنگر یک ویدئو به دنیای سلبریتی‌زده هنر
انتشار یک ویدئوی کوتاه درباره نحوه به شهرت رسیدن یک خواننده نوظهور که حتی تحریر‌های درستی در اجرا ندارد، به یکی از پربیننده‌ترین ویدئو‌ها در سایت‌های ایرانی و البته فضای شبکه‌های مجازی تبدیل شد؛ ویدئویی که در آن نقش برنامه‌های تلویزیونی در خلق یک شبه سلبریتی‌ها نمایان می‌شود.